O nas

Nasza Misja

Misją naszego oddziału zajmującego się gospodarowaniem odpadami niebezpiecznymi jest zapewnienie naszym klientom usług o najwyższym poziomie bezpieczeństwa z nastawieniem na długoletnią współpracę poprzez świadczenie usług w profesjonalnym środowisku zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz w dbałości o otaczające nas środowisko.

Misją naszego oddziały zajmującego się inwestycjami budowlanymi jest profesjonalna i pełna zaangażowania obsługa przedsięwzięć dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Nasze wartości

Jako firma jesteśmy przede wszystkim nastawieni na długoletnią współpracę oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować stabilność oraz bezpieczeństwo.

Nasza historia

Firma została założona w 1992 r., w Raciborzu jako firma transportowa przez Eugeniusza Pradelę, który do tej pory prowadzi firmę. W swojej ponad 30 letniej karierze udało się rozwinąć firmę transportową w znaczący sposób oraz rozszerzyć działalność na świadczenie usług z zakresu obsługi inwestycji budowalnych.

W 2022 został ukończony budynek przy ulicy Ocickiej 167 w Raciborzu wybudowany w następujących celach:

  • Stworzenia przestrzeni biznesowej dla wszystkich biznesów rodzinnych Eugeniusza Pradeli, w tym gabinet stomatologiczny żony, gabinet fizjoterapeutyczny syna czy pomieszczenie do przeprowadzenia zabiegów przy użyciu komory hiperbarycznej,
  • Założenia wspólnej firmy pod nazwą Pradela Verde Holistic, która będzie jasno wyrażać już w swojej nazwie misję i wizję swojej działalności,
  • Utworzenia przestrzeni biznesowej w postaci możliwej do wynajęcia powierzchni biurowej, w której poza firmami zarządzanymi przez Eugeniusza Pradelę rezyduje 9 firm.